KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677582
nr 1267 7582
Ingrid Nilsson-Olsson
(1945-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad Ingrid Nilsson. Olja på duk, 24x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:38:11
100 kr
150 kr
Ingrid Nilsson-Olsson
Läs mer om Ingrid Nilsson-Olsson